Strona główna » Reklamacje i zwroty

Kategorie

Bestsellery

Producenci

Kontakt

Reklamacje i zwroty

Zwroty towaru

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy..

Zwrot pieniędzy dokonywany jest przelewem bankowym na konto wskazane przez Kupującego.

Zwracany towar prosimy odesłać wraz z otrzymaną fakturą/paragonem na adres firmy. Do paczki prosimy dołączyć formularz zwrotu .
Pamiętaj - Dobrze zapakuj zwracany towar . Jeśli oryginalne opakowanie będzie uszkodzone , lub poklejone (naklejki,taśma) zwrotu nie przyjmujemy.

 Reklamacje

Wszystkie produkty będące w ofercie www.eformat.pl są fabrycznie nowe i są objęte gwarancją producenta lub rękojmią sprzedawcy.

www.eformat.pl zobowiązuje się do pozytywnego rozpatrzenia gwarancji w przypadku gdy dany produkt posiadał wadę techniczną,.
W przypadku wady powstałej w wyniku dostawy koszt reklamacji ponosi Firma Kurierska.

Reklamowany produkt należy wysłać na adres sklepu www.eformat.pl

Reklamacja jest rozpatrywana w ciągu maksymalnie 14 dni od daty otrzymania przesyłki przez www.eformat.pl

www.eformat.pl zastrzega sobie prawo do nieprzyjmowania przesyłek wysyłanych za pobraniem lub na koszt sklepu.

 


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu